1xbet TR bonus 100%

Wilfried Bony, Manuel Pellegrini’nin kendisini terk etme kararı sordu.

Premier Lig şampiyonasında potansiyel olarak önemli bir maçı kaybederse, Manuel Pellegrini, seçim politikasını Manchester City oyuncularından birine sordu.

Wilfried Bony, Pazartesi günü Arsenal’de oynanan 2-1 yenilgisi nedeniyle düştüğü için hayal kırıklığına uğradı ve Arjantinliler bir süre yaralandığını düşünerek Sergio Agüero’nun yanına gittiğini söyledi.

Bony Agüero’nun 28 Kasım’da Southampton’a karşı 3-1 kazanmasıyla bir topuk kazandı ve üç kez gol attı. Son hedefi, Emirates’e gitmeden önce City’in son maçında Swansea’ya karşı geldi.28 yaşında, belki de makul bir şekilde, yerini koruyacağını ancak Aguero’nun ziyaretçilerin yalnız ilerleyişi olarak başlamasıyla bankta yer almasını bekledi. Arjantinli forvet paslı görünüyordu ve 63’üncü dakikada Bony’ın yerini alması şaşırtıcı değildi. Meşhur Özil’in sanatı Arsène Wenger’e yeni bir Arsenal zirvesi umudu verdi | Barney Ronay Devamını oku

“Başlamadığım için hayal kırıklığına uğradım,” dedi Bony. “Koç ben değilim. Koç, takım için en iyisinin ne olduğunu düşünüyor. Sadece 11 oyuncu seçmeli.Bu yüzden puanı kazanmaya çalışmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ya da diğer oyunculara takımın galibiyet kazanmasına yardımcı olmak için puan almaya çalışıyorum “.

Bony yanıtladı: “Sanırım öyleyse.” Daha sonra, Aguero’nun böylesine yüksek profilli bir maça dönüşünün, yeteneği ve performansı göz önüne alındığında, 27 yaşındaki adamın açık sözlü olarak kattığı “Ivorian” a verildi: ” O [Agüero] yaralanmadan geri dönüyor. “Birkaç hafta oynamadı”, aslında üç haftadan biraz fazla.

Bony’nin rahatsızlığı Pellegrini’nin, Sunderland ile City’in Boks Günü ev maçına başlamadan önce hitap etmesi gereken bir şey. Agüero, davada olduğu gibi maç zayıf kalırsa başlaması gerekecek.Müdür ayrıca, Arsenal’e karşı gösterdiklerinden sonra bir bütün olarak ekibini galvanize etmesi gerekiyor. Konuk ekip kendi kalesine el sürdü, ve savunmada durgunluk ve saldırganlıktan dolayı kurtuldu, sezonun beşinci lig yenilgisine, birincisi ise Arsenal’in arkasında dört puan, üçüncü sırayı bulan ünvanını kazanmaya yöneldi. liderler, Leicester City, Noel dönemine giriyor. Bacary Sagna, City right-back’in eski kulübünün yenilgisinden sonra “Mutlu olamıyoruz, memnun olamıyoruz” dedi. “İyi oynadığımızı söyleyebiliriz ama kaybettik. Dolayısıyla günün sonunda üç puana sahipler ve elimizde hiç bir şey yok. Sanırım öğrenmek zorundayız.Ama yine de tüm yarışmalara katılıyoruz ve bir sonraki maçı dört gözle bekliyorum “dedi.

Vincent Kompany’nin Sunderland’a geri döneceği ve son günlerde geri kalan şehrin takımıyla birlikte eğitilmesi olası. Kulüp kaptanı, Kasım ayının başından bu yana hareketsiz durumda, buzağı derisiyle.

Wilfried Bony, Manuel Pellegrini’nin kendisini terk etme kararı sordu.
Bu yazıya oy ver