1xbet TR bonus 100%

Red Star Belgrad, Marko Grujiç için £ 5.1m Liverpool teklifini kabul etti

Red Star Belgrad, genç orta saha oyuncusu Marko Grujiç için Liverpool’dan 5.1 milyon pound teklifi aldıklarını açıkladı.

Sırp kulübü 19 yaşındaki için üç teklif aldığını iddia ediyor. Belçikalı kulüp Anderlecht, Alman tarafı Stuttgart ve Premier League club.Liverpool’un Martin Skrtel altı hafta hamstring yaralanmasıyla çıktı Devamını oku

Resmi web sitesinde yayınlanan bildiride, “oybirliği ile kabul edildi. İngiliz devlerinin teklifini “kabul etti ve Grujiç’in yaz aylarına kadar onlarla kredi kaldıklarını gören bir paket üzerinde anlaştılar.

Red Star:” Kurul, öneriyi kabul etti ve oybirliğiyle İngilizce teklifini kabul etti. devleri.Liverpool parayı hemen ödeyecek ve oyuncu 01/07/2016 tarihine kadar Kızıl Yıldız’da kalacak. “

Grujiç, Red Star’daki akademi sisteminden geçerek Sırbistan’ı çeşitli gençlik düzeyinde temsil etti; İlk kıdemli şampiyonu henüz kazanamadı.

Almanlar Ekim ayında dizginleri atlattıktan sonra Liverpool’un menajeri Jürgen Klopp’un Anfield’a ilk imzasını atabilir ve Red Star, kulüpteki mali konularda, Reds’in Grujic için teklifini kabul edin. Nemanja Vidic, Dejan Stankovic ve Nikola Zigic gibi oyuncuların oynadığı Sırp kulübü, 18 ay önce nerdeyse işini bıraktı ve Grujic’in “Red Star Belgrad son 10 gün içinde, oyuncumuz Marko Grujic’in transferinde üç resmi teklif aldı: Anderlecht’den € 2m; Stuttgart € 5m;

“Red Star’lı herkes, Marko Grujic’in önümüzdeki 10 yıl boyunca üniforma oynaması gerektiğini içtenlikle istiyor, ancak finansal durumunun “diyen Red Star, Grujiç’in babasının, Belgrad’da bir kredi anlaşması imzalayana dek onu aramak istediğini de belirtti. yaz.

“Marko Grujic, dünyanın en büyük kulüplerinden birinde gelişmeye devam eden bir oyuncağa gitmeli; Kulübün muhtemelen gezegendeki her oyuncunun rüyası olduğunu “söyledi. Red Star’in deyiminde,” Liverpool’lu insanlar gibi, biz büyük bir kulüp kalitesi ve büyük bir kulüp kalitesi ile ikna olduk. ” İngiltere büyük bir kariyer yapabilir “dedi.

Red Star Belgrad, Marko Grujiç için £ 5.1m Liverpool teklifini kabul etti
Bu yazıya oy ver